Апаратні процедури

Апаратні процедури

Сьогодні апаратна косметологія займає одне з лідируючих місць на ринку косметологічних процедур. Це пов’язано з тим, що вона має досить широкий спектр застосування та містить такі переваги як:

  • безболісність;
  • короткий відновлювальний період;
  • ефективне вирішення локальних проблем;
  • виражений результат.

Завдяки сучасним методикам за допомогою апаратної косметології можна вирішити цілий ряд проблем, наприклад, зниження тонусу та еластичності, деформація овалу обличчя, пігментні плями, надмірна вага, целюліт та в’ялість шкіри.

Салон RELAXIS рекомендує:

Апаратний RF ліфтинг обличчя і тіла

Радіохвильової (RF) ліфтинг по праву вважається одним з найбільш результативних процедур по омолодженню шкіри обличчя та тіла. Вплив високочастотної енергії надає розігрів тканинних структур до 65 градусів. Це призводить до активації вироблення колагену і еластину, що відповідають за процеси омолодження шкіри. Також в підшкірно-жирової клітковини запускається процес ліполізу, в результаті якого жир розщеплюється на гліцерин та жирні кислоти.  Під впливом радіочастот поліпшується загальний стан шкіри. RF- ліфтинг виконується на проблемних ділянках шкіри обличчя і тіла (шия, декольте, руки, стегна, сідниці). Для досягнення стійкого ефекту рекомендується курс процедур, який підбирає майстер індивідуально для кожного клієнта.

Lipolaser (Ліполазер)

Ліполазер часто порівнюють з безопераційн ліпосакцією. Процедура призначається пацієнтам, які страждають від зайвих жирових відкладень в області живота, сідниць, стегон, спини, колін і рук. Суть процедури полягає в тому, що під впливом хвиль світла холодного спектру запускається процес розщеплення жирів. Результат помітний після першої процедури, а при проходженні курсу і в залежності від індивідуальних особливостей можливо добитися зменшення обсягів на 8-10 сантиметрів.

Апаратна безін‘єкційна мезотерапія

Апаратна мезотерапія – це сучасна альтернатива ін’єкційним методикам. За допомогою спеціально підібраного коктейлю апаратом передаються активні речовини в поверхневі та серединні шари дерми.  Компоненти, що входять до складу коктейлю підбираються виходячи з проблеми пацієнта.  За допомогою апаратної мезотерапії можна досягти омолоджуючого та зволожуючого ефекту, підвищити тургор шкіри, усунути пігментацію, позбутися набряків і синців, усунути розтяжки і ознаки целюліту.  Для видимого та стійкого результату проходити сеанси мезотерапії рекомендується повним курсом за призначенням косметолога.