Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

на діодному апараті MeDioStar NeXT PRO

Лазерна установка MeDioStar NeXT PRO, виробництва компанії Asclepion Laser Technologies GmbH – це апарат найбільшого в Європі виробника медичної техніки з більш ніж 40-річним досвідом роботи. Це німецький лазер останнього, 6 покоління, який випускається лише з 2019 року.

Переваги:

  1. MeDioStar NeXT PRO – це єдиний в світі діодний лазер, який дозволяє працювати з двома довжинами хвиль (810 і 940 нм). Це збільшує його ефективність в 2 рази в порівнянні з іншими. Вже після першої процедури клієнти помічають результат: випадання всього волосся на оброблюваній поверхні. А вже в наступних сеансах знищуються «зародки» цього волосся. Більш того, лазер впливає в тому числі і на «сплячі» волосяні фолікули.
  2. Процедура лазерної епіляції на апараті MeDioStar NeXT PRO вважається найшвидкісною на ринку існуючих діодних лазерів (розмір плями для аплікатора 38 * 24 мм).
  3. Завдяки новій технології, лазер може легко впоратися з усіма типами волосся: від світлих та тонких до найтемніших тонів.
  4. Лазер впливає тільки на цибулину, абсолютно не пошкоджуючи шкіру. Тому використовувати його можна в будь-який час року, навіть на засмаглій шкірі, виключаючи можливість появи опіків та пігментації.
  5. Процедура є абсолютно безболісною завдяки оптимальній довжині хвиль та унікальній системі охолодження “Pelletier”.
  6. Епіляція проводиться, не вимагаючи попередньо відрощувати волосся, тому процедура проходить без запаху, диму та іншого дискомфорту.
  7. MeDioStar NeXT PRO – це найшвидший, безпечний та комфортний лазер для епіляції на всіх ділянках тіла.