Біорепарація / Діспорт / Мезотерапія

Біорепарація / Діспорт / Мезотерапія

На сьогоднішній день догляд за шкірою обличчя вважається такою ж must have процедурою як і заняття спортом, відвідування майстра манікюру або стиліста для волосся.  Межі віку стираються і якомога довше хочеться зберегти молодість і красу.  Технології та методики beauty індустрії розвиваються з такою швидкістю, що іноді складно стежити за останніми новинками та розробками. Але є процедури, що зарекомендували себе як найкращі в боротьбі за молодою, доглянутою, підтягнутою та свіжою шкірою.

Биоревитализация

Біоревіталізація в буквальному сенсі це «поставка» настільки необхідної нашій шкірі гіалуронової кислоти в глибокі шари дерми.  Після її проведення шкіра зволожується, отримує поживні речовини, вирівнюється колір обличчя, поліпшується тонус, прибирається набряклість та темні кола під очима, поліпшується овал. Також біоревіталізація допомагає в боротьбі з куперозом і гіперпігментацією. Головною перевагою цієї процедури є її глибокий вплив на клітинному рівні та на посилене вироблення колагену і еластину. Рекомендується попередньо проконсультуватися з фахівцем, який за віком та типом шкіри підбере метод лікування і призначить необхідну кількість сеансів.

Мезотерапія

Відмінність мезотерапії від біоревіталізації полягає в тому, що крім гіалуронової кислоти під шкіру вводиться спеціальний коктейль з необхідних для вирішення проблеми компонентів. Ці препарати вводяться в серединні шари шкіри і діють локально на проблемних ділянках. Мезотерапію рекомендується проводити курсом для накопичувального та стійкого ефекту.

Ботулотоксин (Диспорт)

Процедура ботулінотерапії, мабуть, найпоширеніша і затребувана на сьогоднішній день. Адже саме вона допомагає уникнути появу зморшок навколо очей, на лобі та міжбрів’ї, запобігти опущенню куточків рота, прибрати гіпертонус м’язів шиї і усунути кісетні зморшки. Проводити процедуру рекомендується при первинному прояві заломів, тому що згодом закамуфлювати вже глибокі та видимі зморшки однієї лише ботулінотерапією не вдасться. Також, ботулотоксин допомагає в боротьбі з гіпергідрозом (підвищене потовиділення). Це дійсно справжній порятунок від мокрих пахв, долонь і стоп.

Контурна пластика

Контурна пластика в косметології застосовується для корекції овалу обличчя та відновленню обсягів тканин. З її допомогою можливо:

  • скорегувати контури обличчя;
  • збільшити або виправити асиметрію губ;
  • збільшити обсяг скул;
  • сформувати кут нижньої щелепи і надати підборіддю більш жіночну форму;
  • прибрати носогубні складки;
  • провести безопераційну ринопластику;
  • підтягнути шкіру;
  • заповнити носослізну борозду;
  • зробити менш помітними «кільця Венери» на шиї.

Косметологи студії RELAXIS проводять процедури біоревіталізації, мезотерапії, ботулінотерапії та контурної пластики тільки високоякісними та сертифікованими препаратами.