Про салон

Салон масажу і догляду за тілом RELAXIS, заснований в 2011 році, встиг полюбитися нашим клієнтам як місце, в якому забувається міська метушня та відкривається світ любові і турботи про себе.

Жителі великих міст схильні до стресів та безперервного ритму життя. Наш організм іноді просто не встигає відновитися та набратися сил. В результаті цього з’являється синдром хронічної втоми і як наслідок: головні болі, нервові зриви та депресія. Через синдром хронічної втоми складно знайти сили на увагу до себе та своїх близьких: насолодитися вихідними в колі друзів або просто залишитися наодинці з собою і прислухатися до внутрішнього голосу.

Але не забувайте, що кожен день у нас є вибір прожити своє життя красиво, а час, проведений в салоні RELAXIS гарантовано буде використано з користю для здоров’я і краси.

Всі майстри, що працюють в салоні RELAXIS, мають вищу медичну освіту та грамотно підбирають процедури індивідуально під кожного клієнта, а також, постійно підвищують рівень своєї кваліфікації. В роботі використовується косметика відомих та добре зарекомендувавших себе на ринку компаній lux якості: ELITECOSMETIC, STYX – Aromaderm, Holy Land, Dermaheal, Green Pharm, Clarena. Для кожного клієнта використовується одноразовий набір для проведення процедур, а стерильність і чистота – це наше невід’ємне правило.

Салон розташований в самому серці нашого міста, тому знайти нас не складе ніяких труднощів.

Доглядайте за собою разом з RELAXIS та не забувайте, що найкраща інвестіція- це вкладення у власне здоров’я!