Доглядові процедури

Доглядові процедури

В епоху прагнення до вічної молодості та ідеальних стандартів краси догляд за шкірою обличчя давно є невід’ємною частиною життя кожної жінки. Але і сучасні чоловіки хочуть виглядати нарівні свіжо та доглянуто. Якісний та систематичний догляд – запорука молодої, сяючої, чистої, гладкої та здорової шкіри!

Обов’язковими етапами догляду вважаються очищення, ексфоліація, тонізування та зволоження шкіри. Всі ці процедури повинні підбиратися за типом шкіри, станом здоров’я та віком. Також не можна забувати про процедуру масажу обличчя. Під час сеансу поліпшується кровообіг і ваша шкіра отримує більше поживних засобів та кисню. На попередній консультації фахівці салону RELAXIS підготують протокол догляду індивідуально для кожного клієнта.

Чистка обличчя

Чистка обличчя призначена для глибокого очищення пір, усунення акне та вугрових висипань. Процедура чищення може бути механічною, ультразвуковою або комбінованою.

Механічна чистка відбувається за допомогою рук і механічних інструментів. З її допомогою здійснюється більш ретельне і безумовне видалення забруднень.

Ультразвукова чистка – це апаратний спосіб очищення пір. Її перевагою є швидкість та безболісність.

Комбінована чистка – це застосування механічної та ультразвукової чистки.

Обраний тип очищення безпосередньо залежить від стану шкірного покриву.

Пілінг

Суть процедури пілінгу полягає в відлущуванні старих і ороговілих клітин епідермісу та в стимуляції утворення нових.  Пілінг сприймається нашою шкірою як пошкодження, внаслідок чого виробляються білки: колаген та еластин, які відповідають за пружність, еластичність і молодість шкіри.  Після пілінгу набагато краще сприймаються зволожуючі процедури і підвищується ефективність домашнього догляду.

За класифікацією пілінги діляться на поверхневі, серединні та глибокі. Також пілінги відрізняються за своїм складом. Підібрати відповідний за віком та типом і станом шкіри пілінг Вам допоможуть косметологи нашого салону.

Карбоксітерапія

Карбоксітерапія – це процедура, спрямована на усунення дефіциту кисню в клітинах шкіри.  З віком рівень кисню падає і це веде до старіння шкіри. Суть карбоксітерапіі- стимулювати кровообіг, за допомогою вуглекислого газу розщепити підшкірний жир і активувати утворення нових колагенових волокон. Карбоксітерапія – це універсальна процедура, яка призначається для вирішення багатьох шкірних проблем.

Масаж

Масаж обличчя – це гідна заміна ін’єкційним методикам омолодження та підтримки шкіри в тонусі. Він сприяє поліпшенню кровообігу, запускає процеси регенерації шкіри, зберігає її гладкою, молодию і еластичною. За допомогою масажу підтягується овал обличчя, зменшується набряклість, розгладжуються складки і зморшки. Рекомендується проходити повний курс масажу від 10 процедур і після цього підтримуючтй сеанс 1-2 рази на місяць.  Існує декілька технік виконання масажу:

Класичний.

Ця техніка призначається для підтримки тонусу шкіри, при зневодненні та неглибоких зморшках.

Масаж апаратом БМС

БМС або біомеханічна стимуляція м’язів полягає в тому, що по шкірі відбувається вібрація, в результаті якої поліпшується пружність, підвищується тонус м’язових клітин, нормалізуються обмінні процеси та поліпшується кровообіг.

Кріо масаж холодними сферами

Холод спочатку викликає різкий спазм судин, а потім їх розширення. Завдяки цьому стимулюється прилив крові та прискорюються метаболічні процеси.

Нейроседативний

Нейроседативний (розслабляючий) масаж – це робота з нервовою системою організму.  Техніка спрямована на адаптацію організму до стресових ситуацій і зняттю безпосередньо наслідків стресу.

Ліфтинговий

Ліфтинговий масаж повертає чіткі контури обличчя, прибирає дрібні зморшки та зміцнює шкіру.

Масаж обличчя по «Жаке»

Цей масаж виконується щипковою технікою та призначається для жирної і комбінованої шкіри, надає видимий ліфтинговий ефект.

Догляд

Косметологи салону RELAXIS розробили кілька авторських доглядових комплексів для різних типів шкіри. Їх можна проводити як окрему процедуру або поєднувати з чищенням обличчя або масажем. Це очищуючий, вітамінний, відновлюючий, омолоджуючий та кисневий догляди. Перебуваючи щодня в умовах сильного екологічного забруднення, нашій шкірі необхідна більш ретельна увага і догляд, який в змозі надати їй всі корисні речовини та вітаміни.

Альгінатні маски

Завдяки своїм властивостям альгінатна маска користується великою популярністю у косметологів. Основою її складу є альгінова кислота і її солі: ці компоненти стимулюють вироблення колагену, омолоджують і живлять глибокі шари епідермісу. Альгінатна маска в чистому вигляді дає добрий ліфтинговий ефект. Розрізняються маски за складом, за показаннями і за консистенцією. Фахівці салону підберуть відповідну маску за Вашими індивідуальними показаннями.