Масаж

Масаж

Масаж вважається одним з найбільш діючих засобів зміцнення м’язів та підтримки здоров’я в цілому. За допомогою різних масажних технік відновлюється імунна система організму, знижуються больові відчуття, зміцнюється м’язовий корсет, нормалізується психоемоційний стан та прискорюються метаболічні процеси. Рекомендується проходити повний курс масажних процедур для досягнення стійкого та довгострокового результату.

В салоні RELAXIS зібрані тільки високоефективні техніки масажу:

Класичний масаж

В першу чергу класичний масаж спрямований на активне опрацювання м’язів. В процесі процедури розслабляються стислі від напруги м’язи: їм повертається еластичність та гнучкість; знімається втома та больові відчуття. Після проведення курсу зникають часті головні болі, безсоння, тому що в процесі сеансу розширюються судини, поліпшується циркуляція крові і мозок насичується киснем.

Дитячий масаж

Дитячий масаж необхідний для зміцнення м’язів, тому що найчастіше діти дуже рухливі, а м’язова тканина ще слабка. Носіння рюкзака на одному плечі, сидіння за партою і в телефоні призводить до хронічного спазмування м’язів. Надалі це закінчується сколіозом. Тому м’язи повинні бути міцні й пружні, що дозволить їм тримати скелет.  В цілому, масаж зміцнює імунітет та підтримує здоровий фізичний стан дитини.

Нейроседативний масаж

Нейроседативний (розслабляючий) масаж – це робота з нервовою системою організму. Техніка спрямована на адаптацію організму до стресових ситуацій і зняттю безпосередньо наслідків стресу.  Дратівливість, негативні емоції, втома: все це негативно впливає на нервову систему в цілому і викликає захворювання сомато-емоційного характеру.  Курс нейроседативного масажу допомагає нормалізувати психоемоційний стан людини і запобігти багатьом захворюванням.

Масаж ломі – ломі

Масаж ломі-ломі (гавайський масаж) – це методика, яка прийшла до нас як частина традицій і практик полінезійських народів.  Вона використовується вже протягом 3000 років і спрямована не тільки на опрацювання фізичного тіла, розслаблення спазмованих м’язів, а й на взаємодію душі та тіла.

Суть цієї методики полягає в передачі енергії від самого центру тіла: масаж сприяє зняттю стресу та надає сприятливу дію на нервову систему людини.

Азіатський масаж

Азіатський масаж (в’єтнамський) – ця техніка, спрямована на посилену увагу до енергетичних точок. Вплив на ці точки дозволяє змусити внутрішні органи працювати краще. В’єтнамський масаж – це м’який вплив на організм, яке розслабляє та витягує м’язи. Після сеансу присутнє відчуття легкості та свободи від. Завдяки цьому масажу всього за 2 години можна відновити свої сили.

Детокс масаж

Детокс масаж – це методика, спрямована на запуск лімфатичної системи організму, на виведення токсинів з організму і на зниження окисного стресу на клітину.  Всі ці негативні фактори призводять до старіння клітин, але  курс детокс – процедури надає очищуючий та омолоджуючий ефект на організм в цілому.

Спа масаж «Ритуал гарячої свічки»

Масаж гарячої свічки – це спа процедура, яка поєднує в собі дотик теплого воску свічки, приємного аромату та фізичного розслаблення. Ароматична свічка складається з 100% натуральних компонентів. Теплий рідкий віск сприятливо впливає на шкіру, робить її пружною, зволоженою та підтягнутою. Цей незвичайний ритуал відновлює душевну рівновагу та здоровий сон.

Аромотерапевтичний масаж

Ароматерапевтичний масаж з ефірними маслами – це релакс процедура, спрямована на розслаблення, наповнення почуттям ейфорії та відмови від усіх проблем. Крім того, аромамасла надають цілющий ефект на організм: зміцнюється імунна система, нормалізується гормональний фон, з організму виводиться зайва рідина, зникає напруга в м’язах, і, звичайно, стабілізується нервова система.

Креольський масаж бамбуковими паличками

Масаж бамбуковими паличками бореться з целюлітом, в’ялістю шкіри та надмірною вагою. В ході масажу прискорюються обмінні процеси, а найбільший ефект спостерігається на стегнах та сідницях. Ця техніка відрізняється високою ефективністю і займає менше часу, ніж класичні методики.  Рекомендується пройти повний курс для досягнення видимого та стійкого результату.

Ароматичний масаж гарячими каменями

Ароматичний масаж гарячими каменями – це методика розслабляючого масажу із застосуванням гарячих каменів та ефірних масел. Камені підсилюють ефект масел, розслаблюють і заряджають енергією.  Завдяки використанню ефірних масел, шкіра стає пружною та еластичною, а після проведення процедури з’являється відчуття повного фізичного та емоційного спокою.  Також цей вид масажу підсилює інтенсивність обмінних процесів.

Стоун масаж

Контрастна стоун терапія компенсує заняття спортом тим людям, які частково обмежені у фізичній активності. Завдяки чергуванню гарячих та холодних каменів запускається обмін речовин, що сприяє моделюванню фігури і схудненню. Лікувальний курс стоун масажу допомагає позбутися від мігрені, безсоння, хронічної втоми, метаболічних порушень і м’язових спазмів, підвищує імунітет і є хорошою профілактикою від частих застуд.

Шоколадний масаж

Шоколадний масаж – це поєднання в собі оздоровчого ефекту і почуття задоволення, адже його головним компонентом є шоколад.  До його складу входять вітаміни і мікроелементи, які сприяють омолодженню організму, гладкості шкіри, усуненню розтяжок і навіть позбавлення від целюліту.  Шоколадний масаж – це ароматерапія, масаж та косметологічна процедура одночасно!

Спортивний масаж

Спортивний масаж спрямований на глибоке опрацювання м’язів, зв’язок та сухожиль. Основною його метою є розслаблення спазмованих м’язів, зменшення симптомів крепатури, зниження ризику отримання травм і навантажень на серцево-судинну систему.  Після проведення курсу спортивного масажу підвищується витривалість і працездатність людини.

Тейпування

Тейпування – це методика нанесення спеціальної клейкої стрічки на травмовані ділянки опорно-рухового апарату.  Тейп наноситься на пошкоджені м’язи і суглоби, створюючи спокій тієї ділянки, на якому він закріплений. Спортивні навантаження можна відновлювати на етапі регенерації, починаючи з легких: тренажери, ходьба, розтягування м’язів, з обов’язковим застосуванням тейпа, який захистить суглоб від можливого повторного ураження і переходу в хронічний стан. Також тейпування  використовується не тільки для лікування травм, але і з профілактичною метою для іммобілізації суглобів, які схильні до ризику бути пошкодженими.