Корекція фігури

Корекція фігури

Кожна жінка за своєю природою хоче бути привабливою! Тема заповітних параметрів настільки актуальна, що на ринку послуг з’являється все більш «диво-засобів», які обіцяють ідеальну фігуру моментально, але не можна забувати, що підтягнуте, красиве тіло – це результат роботи над собою. Фахівці салону RELAXIS допоможуть підібрати програму корекції фігури за Вашими індивідуальним особливостям.

Наша ціль – видимий та стійкий результат!

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж – відносно нова техніка, яка дозволяє вивести зайву рідину з організму, що сприяє боротьбі з жировими відкладеннями, зменшенню обсягів та ваги.  Лімфатична система виконує складні функції в організмі, а застій лімфи призводить до набряклості, виникнення зайвих кілограмів, зниження імунітету та погіршення загального стану. Курс лимфодренажного масажу покращує кровообіг, прискорює обмін речовин, підвищує імунітет та надає виражений антицелюлітний ефект.

Бразильський масаж бамбуковими паличками

Суть методики масажу бамбуковими паличками полягає в ударно-вібраційної техніці, що дозволяє прибрати в’ялість шкіри, зміцнити м’язовий тонус, активізувати обмінні процеси, зменшити обсяги тіла і прибрати локальні жирові відкладення. Результат після проведення курсу процедур – підтягнуті м’язи, плоский живіт та впевненість в собі!

Моделюючий масаж

Моделюючий масаж – це методика, спрямована на боротьбу з локальними проблемними зонами, такими як жирові відкладення в області талії, стегон та рук. За допомогою унікальної техніки коригуються недоліки, поліпшується тургор шкіри, усуваються зайві сантиметри і ознаки целюліту.

Антицелюлітний масаж

Одним з найбільш ефективних способів усунення та запобігання «апельсинової кірки» є антицелюлітний масаж. Техніка виконання спрямована на нормалізацію обмінних процесів організму, завдяки яким виводиться зайва вода і шлаки. Струм лімфатичної рідини забезпечує доставку необхідних речовин та шкіра починає «дихати». Це допомагає зменшити і ,можливо, навіть повністю усунути ознаки целюліту.  Для досягнення стійкого результату рекомендується проводити антицелюлітний масаж курсом від 10 процедур.

Медовий масаж

Поєднання ефективності масажу і цілющих якостей меду роблять цю процедуру незамінною у вирішенні проблем корекції фігури. Мед допомагає позбутися від токсинів і надлишку рідини в організмі. При проведенні курсу медового масажу досягається видимий антицелюлітний і омолоджуючий ефект, нормалізується тиск, зміцнюється імунна система  та йдуть проблеми з суглобами. Вже після кількох сеансів Ви відчуєте помітне поліпшення загального самопочуття.

Вакуумно- роликовий масаж

Завдяки вакуумно-роликового масажу відбувається інтенсивний венозний  а лімфатичний дренаж. В результаті цього поліпшується мікроциркуляція і активізуються метаболічні процеси організму, виводяться токсини і підтягуються м’язи.  Вакуумно-роликовий масаж є якісним та високоефективним методом в боротьбі з целюлітом, в’ялою шкірою і надмірною вагою.

Вологі обгортання Aromaderm (STYX)

Вологі обгортання є засобом комплексної боротьби із зайвою вагою і целюлітом, поєднуючи в собі високу результативність корекції фігури з омолоджуючою дією.  Спеціальні речовини, що входять до складу лосьйону для вологого обгортання, забезпечують стійке зниження і контроль апетиту, що призводить до зменшення обсягів споживаної їжі.

Бандажі виконуєть роль абсорбуючій основи, що допомагаю вивести через шкіру токсичні речовини та продукти застою.

Cello- gel

Cello -Gel – це результативна антицелюлітна косметика, заснована на принципах ароматерапії і натуропатії.

Cello- Gel – це комплексне рішення не тільки проблем зайвої ваги і целюліту, але і супутніх їм патологій, до того ж в їх склад входять речовини з анорексигенними властивостями, які зменшують тягу до їжі у клієнтів.

Антицеллюлитное рішення «Кава-Кориця»

Програма «Антицелюлітне рішення кава Кориця» включає в себе кілька етапів:

  • кавовий пілінг (Пілінг сприяє злущуванню ороговілої шкіри, прискорює процес відновлення шкіри і тонізує її);
  • антицелюлітний масаж;
  • обгортання екстрактом кориці (Кориця благотворно впливає на обмінні процеси, сприяє розщепленню целюліту та підвищує тонус шкіри);
  • зволоження живильним мусом для тіла «Солодкий мигдаль».

Ліфтинг ефект

Програма «Ліфтинг ефект» складається з:

  • пілінг-масаж «Пісочний з дамаською трояндою) (Дрібнодисперсний пісок вважається одним з перших і ефективних засобів по боротьбі з целюлітом, а масло троянди має сильну заспокійливу  та протизапальну дію);
  • лімфодренажний масаж;
  • обгортання з вираженим ефектом зміцнення (Цей вид обгортання покращує тургор шкіри, підсилює лімфодренаж, а також сприяє регенерації і омолодженню шкіри).